For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Demirbaş Ürünler Diş Hekimliği Sağlık Kuruluşu Demirbaş Ürünleri

OWANDY I-MAX TOUCH 3D/2D VOLUMETRİK PANORAMİK


  • OWANDY I-MAX TOUCH 3D/2D VOLUMETRİK PANORAMİK
Açıklama
Tarih : 2 Ağustos 2019
Konum : bahçelievler

ÇOK TEMİZ KULLANILMIŞ VE İTHALATÇI FİRMA SERVİSİ TARAFINDAN BAKIM VE KONTROLLERİ YAPILMAKTADIR.

CİHAZ ÖZELLİKLERİ: Güvenilirlik, kesin implant cerrahisi garanti edilmektedir i-Max Touch 3D, 2 yıl içerisinde 1,500’den fazla kurulan cihazı ile sektördeki 3D cihazlar arasında oldukça rağbet gören ve saygı gören cihazlar arasındadır ve i-Max Touch’in devrim yaratan bir ürünüdür. Yenilenmiş tasarımı, şıklığı, kullanım kolaylığı, görüntü kalitesi ve güvenirliğinin yani sıra, i-Max Touch 3D bugüne kadar dişçilik için en uygun hacme sahip olan cihazdır. Evrensel 3D Hacmi 9,3 cm’lik çapı ve 8,3 cm’lik yüksek hacmi sebebiyle i-Max Touch 3D tek bir pozda, etkilenmiş molarlar dahil ve hastanın morfolojisinden bağımsız olarak, hastanın çenesinin tamamının görüntüsünü alabilmektedir,Bu 8×8 cihazlarda mümkün değildir.

Koni Biçimde ışınlı yüksek çözünürlüklü Sensör karşılaştırılmış ve yüksek

çözünürlüklü olan, Flat Panel sensörü ile oluşturulan görüntü diş hekiminin

birkaç saniye içerisinde kesin bir teşhis yapmasına olanak tanır. Evrensel tek bir cihazda 3 görüntü elde etme modu, doğal olarak basit bir çözüm i-Max Touch 3D panoramik birimi yüksek kalitede görüntü elde etmeye yarayan düşük

maliyetli ve yenilikçi bir üründür.

3D’li muayene yapılmasını ve ayrıca (3D hacmini yeniden yapılandırmadan)

gerçek panoramik röntgen ve (opsiyonel olarak) sefalometrik görüntü alınmasını sağlar. Üstün koruma için düşük radyasyon Hastalara çok düşük radyasyon vererek tek bir tarama ile röntgen olanağı sunar.

medicalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz sağlık sektörü ilanları sitesidir. medicalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , aracılık etmez.

 


Değerlendirmenizi yayınlayın

Top