For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İş İlanı

Marka danışmanlığı


  Açıklama
  Türü : Firmaların Yayınladığı İlanlar(İş Verenlerin)
  Tarih : 5 Ocak 2020
  Durumu : Satın Alma Personeli
  Deneyim : Farketmez
  Çalışma Şekli : Yarı Zamanlı
  Eğitim : İlköğretim
  Engelliye Uygun : Evet
  Konum : Kozyatağı

  EK GELİRE Mİ İHTİYACINIZ VAR? SAĞLIKLI YASAM URUNLERİMİZ İLE ULUSLARARASI BİR KAZANÇ! GÜNDE ISTEDIGINIZ SAAT DE ÇALIŞARAK (EN AZ) ASGARİ ÜCRET KADAR KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?ÇALIŞMA SAATLERİNİZİ KENDİNİZ BELİRLEYEREK BOŞ ZAMANLARINIZI PARAYA (KAZANCA) ÇEVİREBİLİRSİNİZ!Çalışma ve iş bilgilendirmelerimiz için hemen randevu talep edebilirsiniz ..!DİKKAT….! Not: , anketörlük, saha çalışması, kapıdan satış, katalog satışı, klasik satış vs. işleri arayanlara uygun değildir..!

  Aranan Nitelikler

  Bünyemizde çalışmak üzere girişimci veya yatırımcı Organizasyon Lideri arayışımız bulunmaktadır. Çözüm sonuç odaklı iş disiplini sorumluluk sahibi,Eğitilebilir ekip çalışmasına uyumlu,Giyimine özen gösteren ciddi kişiler uygundur.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz. KAYBEDECEGİNİZ HİÇ BİR ŞEY YOK ÇEKİNMEDEN BAŞVURUN DETAYLI BİLGİLENDİRMEYİ SEVE SEVE VERİRİZ YETERKİ SİZ BAŞARMAK İSTEYİN ÇOK GÜZEL BİR KAZANÇ VE KARİYER PLANI SİZİ BEKLİYOR HİÇ DURMAYIN VASIFLI VASIFSİZ BAY BAYAN HERKES BAŞVURABİLİR

  medicalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz sağlık sektörü ilanları sitesidir. medicalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , aracılık etmez.

   


  Değerlendirmenizi yayınlayın

  Top